Ubytování

Dům a zahrada

Chalupa nabízí ubytování pro dvě až tři rodiny. Chalupu nabízíme v jednom termínu vždy jen jednomu objednateli, takže bude chalupa vždy k dispozici jen vám a vašim přátelům. Pokud nevyžadujete vysoký standard, po dohodě není problém přivést si vlastní přistýlky a strávit dovolenou i s více přáteli než je deklarovaná kapacita chalupy. Na zahradě je připravené ohniště a k dispozici je gril na dřevěné uhlí k večernímu posezení. Samozřejmě je k dispozici venkovní posezení.

Kuchyň

Kuchyň je plně rekonstruována. Kromě standardního vybavení, jako je plynový sporák, elektrická trouba, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba, nabízí k využití myčku nádobí, automatický kávovar, elektrický gril a toustovač. Samozřejmostí je i základní nádobí. Součástí kuchyně je jídelní stůl s posezením.

Obývací pokoj

Obývací pokoj nabízí gauč pro čtyři osoby, dvě křesla a televizní koutek s příjmem pozemních televizních stanic a obsáhlou knihovnu.

Pokoj č. 1

V prvním pokoji, se nachází manželská postel a dvě samostatné válendy. Dále jsou zde základní úložné prostory a stůl vhodný pro hraní společenských her.

Pokoj č. 2

Druhý pokoj, nabízí dvě dvou lůžka a jednu samostatnou válendu. Vzhledem k velikosti pokoje není problém využít nafukovací přistýlku, či dětskou postýlku.

Pokoj č. 3

V třetím pokoji je manželská postel a gauč, který po rozložení nabízí lůžko o šířce 140 cm. K dispozici je stůl a pro hudebně nenáročné klavír :-)

Koupelna a WC v přízemí

Samostatná koupelna v přízemí nabízí rohovou vanu, k dispozici je též pračka. V přízemí se nachází i samostatné WC

Koupelna s WC v prvním patře

V prvním patře je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a WC